Infolinka

0850 00 33 44

Podpora

Ak potrebujete informácie, ktoré sú spomenuté nižšie spomenuté, tak pokračujte na freeSAT oddelenie

  • Informácie o platbách služieb freeSAT
  • Informácie o nedoplatku službieb freeSAT
  • Informácie o nefunkčnosti služieb freeSAT, zmluve, vyučtovaní

Ak máte problémy s internetom, evidujete výpadok alebo potrebujete poradiť kontaktujte infolinku 0850 00 33 44

Ak máte problémy so zakúpeným produktom kontaktujte nás na infolinke 0850 00 33 44. Ak máte problémy s objednávkou kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Na tejto stránke sme pre vás pripravili na stiahnutie množstvo dokumentov o službe freeSAT. Všetky dokumenty sa pravidelne aktualizujú, aby zodpovedali najnovšej ponuke našich služieb. Dokumenty si môžete zobraziť a stiahnuť kliknutím na odkazy.

Cenník a zmluvné podmienky
Zoznam kanálov a frekvencií pre naladenie

Vážený zákazník,zoznam frekvencií vám umožní naladiť si všetky kanály obsiahnuté v programových balíkoch, ktoré máte aktivované.

Naladenie satelitného prijímača od freeSAT
Satelitný prijímač od freeSAT si všetky frekvencie naladí automaticky. V prípade akýchkoľvek zmien prebehne automatické preladenie všetkých kanálov, ktoré má užívateľ aktivované a kanálov FTA (voľne vysielané kanály bez kódovania), a to bez akejkoľvek potreby zásahu užívateľa.

Naladenie vlastného satelitného prijímača
Ak máte vlastný satelitný prijímač, uistite sa, že ste si naladili všetky kanály z programových balíkov, ktoré máte aktivované. Pre ladenie kanálov podľa uvedeného zoznamu sa, prosím, riaďte návodom na použitie k vašemu satelitnému prijímaču.

Zoznam frekvencií freeSAT si stiahnete tu