Infolinka

0850 00 33 44

Obchodn├ę podmienky

Obchodne podmienky | freesatsk.tv

S├║hlas so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov

├Üpln├ę znenie s├║hlasu so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov

Z├íkazn├şk svoj├şm podpisom (pr├şpadne za┼íkrtnut├şm pr├şslu┼ín├ęho po─ża v pr├şpade internetov├ęho formul├íra) ude─żuje v s├║lade so z├íkonom ─Ź. 428/2002 Z.z., o ochrane osobn├Żch ├║dajov (─Ćalej len ÔÇ×z├íkon ─Ź. 428/2002 Z.z.ÔÇť), s├║hlas so sprac├║van├şm v┼íetk├Żch svojich osobn├Żch ├║dajov tu poskytnut├Żch spolo─Źnosti Patrols s.r.o., Jasuschov├í 2, Ko┼íice 04023, I─îO: 36603759, DI─î:SK2022130242 (─Ćalej iba ÔÇ×PATROLSÔÇť) , podnikaj├║ca na ├║zem├ş Slovenskej republiky a ─Ćalej s├║hlas├ş so spracovan├şm uveden├Żch osobn├Żch ├║dajov pre marketingov├ę ├║─Źely prev├ídzkovate─ża, t.j. pon├║kanie v├Żrobkov a slu┼żieb spolo─Źnos┼ąou PATROLS , vr├ítane zasielania inform├ícii o usporiadan├Żch akci├ích, v├Żrobkoch a in├Żch aktivit├ích, ako i zasielanie obchodn├Żch oznamen├ş prostredn├şctvom elektronick├Żch prostriedkov. Tento s├║hlas je ude─żovan├Ż z├íkazn├şkom dobrovo─żne a to na dobu 10-tich rokov, av┼íak m├┤┼że by┼ą kedyko─żvek zo strany z├íkazn├şka p├şsomne odvolan├Ż a to zaslan├şm odvolania tohto s├║hlasu na adresu spolo─Źnosti PATROLS ako prev├ídzkovate─ża.

Za ├║─Źelom zaistenia fungovania na┼íich produktov a slu┼żieb m├┤┼żeme v s├║lade s platn├Żmi pr├ívnymi predpismi a na z├íklade predch├ídzaj├║ceho ozn├ímenia, alebo po vami udelenom s├║hlase, pokia─ż s├║ vy┼żadovan├ę, poskytova┼ą Osobn├ę ├║daje tret├şm stran├ím ┼ípecifikovan├Żm ni┼ż┼íie, a to vr├ítane tret├şch str├ín nach├ídzaj├║cich sa v krajin├ích mimo ├║zemia E├Ü a ┼ávaj─Źiarska, kde sa predpisy o ochrane s├║kromia m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od predpisov v E├Ü a vo ┼ávaj─Źiarsku.

  • Zamestnanci spolo─Źnosti UPC DTH S.├á r.l.
  • Zamestnanci spolo─Źnosti Slovanet a.s.
  • Zamestnanci spolo─Źnosti PATROLS Zamestnanci, ktor├ş maj├║ pr├şstup k va┼íim Osobn├Żm ├║dajom, s├║ tr├ęnovan├ş na pr├ícu s Osobn├Żmi ├║dajmi. T├şto zamestnanci maj├║ pr├şstup k va┼íim Osobn├Żm ├║dajom za ├║─Źelom riadneho plnenia pracovn├Żch povinnost├ş iba v rozsahu, v akom tieto Osobn├ę ├║daje potrebuj├║ pozna┼ą pre svoju pr├ícu.
  • Kupec na┼íej spolo─Źnosti. Ak nejak├í spolo─Źnos┼ą odk├║pi PATROLS, alebo ak odk├║pi majetok PATROLS, ktor├ęho s├║─Źas┼ąou s├║ aj va┼íe Osobn├ę ├║daje, t├íto spolo─Źnos┼ą sa stane dr┼żite─żom va┼íich Osobn├Żch ├║dajov zhroma┼żden├Żch spolo─Źnos┼ąou PATROLS a vo vz┼ąahu k va┼íim Osobn├Żm ├║dajom prevezme pr├íva a povinnosti uveden├ę v t├Żchto Z├ísad├ích.
  • ─Äal┼íie tretie strany. Ak to umo┼ż┼łuj├║ pr├şslu┼ín├ę pr├ívne predpisy, va┼íe Osobn├ę ├║daje m├┤┼żeme poskytova┼ą aj tret├şm stran├ím, a to v pr├şpadoch, ak sa budeme domnieva┼ą, ┼że je to nutn├ę pre fungovanie na┼íich produktov a slu┼żieb (napr. pri starostlivosti o z├íkazn├şkov), a tie┼ż aj extern├Żm predajcom ┼ípeci├ílne najat├Żch spolo─Źnos┼ąou PATROLS pri poskytovan├ş produktov a slu┼żieb, pri─Źom v tak├Żchto pr├şpadoch budeme od t├Żchto subjektov vy┼żadova┼ą zachovanie ml─Źanlivosti o t├Żchto inform├íci├ích, ich zabezpe─Źenie a pou┼ż├şvanie len na ├║─Źely poskytovania pr├şslu┼ín├Żch produktov a slu┼żieb na┼íej strane. Ak to umo┼ż┼łuj├║ pr├şslu┼ín├ę pr├ívne predpisy,

Z├íkazn├şk m├í vo vz┼ąahu ku svoj├şm sprac├║van├Żm osobn├Żm ├║dajom pr├íva pod─ża ust. ┬ž 20 a s├║v. ustanoven├ş z├íkona ─Ź. 428/2002 Z.z. V pr├şpade, ┼że spolo─Źnos┼ą PATROLS spracov├íva nepresn├ę osobn├ę ├║daje z├íkazn├şka alebo ak m├í z├íkazn├şk in├ę pochybnosti t├Żkaj├║ce sa poru┼íenia z├íkona ─Ź. 428/2002 Z.z. v s├║vislosti so sprac├║van├şm jeho osobn├Żch ├║dajov, m├┤┼że z├íkazn├şk po┼żiada┼ą spolo─Źnos┼ą PATROLS alebo sprostredkovate─ża o vysvetlenie a po┼żadova┼ą, aby spolo─Źnos┼ą PATROLS alebo sprostredkovate─ż odstr├ínil takto vzniknut├Ż stav. Najm├Ą sa m├┤┼że jedna┼ą o blokovanie nespr├ívnych alebo ne├║pln├Żch osobn├Żch ├║dajov z├íkazn├şka, vykonanie opravy, doplnenie alebo likvid├íciu osobn├Żch ├║dajov v s├║lade so z├íkonom ─Ź. 428/2002 Z.z. Ak nevyhovie spolo─Źnos┼ą PATROLS alebo sprostredkovate─ż tejto ┼żiadosti z├íkazn├şka, m├í z├íkazn├şk pr├ívo obr├íti┼ą sa na ├Ürad na ochranu osobn├Żch ├║dajov. Na tento ├Ürad na ochranu osobn├Żch ├║dajov sa m├┤┼że z├íkazn├şk so svojim podnetom obr├íti┼ą i priamo. V rovnakom rozsahu a za rovnak├Żch podmienok ude─żuje z├íkazn├şk s├║hlas aj na sprac├║vanie in├Żch n├şm poskytnut├Żch ├║dajov, nemaj├║cich charakter osobn├Żch ├║dajov.

V Košiciac 6.10.2016